European Association of Software Engineering

European Association of Software Engineering (EASE) to społeczność firm informatycznych i innowacyjnych, które wspólnie działają na rzecz wzmocnienia sektora technologicznego. EASE pomaga firmom znaleźć odpowiedzi i rozwiązać najważniejsze pytania - od właściwego pozycjonowania po skalowanie i wchodzenie na nowe rynki. EASE łączy ponad 6000 przedstawicieli branży IT z Ukrainy i Europy, którzy pracują w obszarach: Software Development, UI/UX Design, Hardware Development, Robotics, Space Robotics Technology, IT-Marketing, Chatbots, IP-Telecommunications, Cloud Services, EdTech, IT-law, Cybersecurity.

Członkostwo w EASE to dla Fundacji szansa na nawiązanie międzynarodowej współpracy i wymianę doświadczeń w dziedzinie tworzenia oprogramowania komputerowego.

Linki

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO.

Zadanie o nazwie "Członkostwo Fundacji Cadmus w European Association of Software Engineering" o wartości 6390.90 zł, kwota dofinansowania 6390.90 zł, sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO.